Седмична програма

Понеделник - 13.9.2021 г.

05:57           Етнографски музей - Пловдив (Места на паметта)

06:00           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

06:30           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

06:55           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

07:15           Някога в Чепино, Лъджене и Каменица (3 минути минало)

07:24           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

07:45           Небесни скитници, 1 част (Приключения)

08:00           Небесни скитници, 2 част (Приключения)

08:15           Небесни скитници, 3 част (Приключения)

08:30           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

09:00           Небесни скитници, 4 част (Приключения)

09:25           Калинката (Избрано от старите ленти)

09:39           Телешоп (Телепазарен прозорец)

09:55           Всесезонен туризъм за хора над 55, 1 част (Пътуване из България)

10:15           Всесезонен туризъм за хора над 55, 2 част (Пътуване из България)

10:30           Всесезонен туризъм за хора над 55, 3 част (Пътуване из България)

11:00           Град Тетевен (Български посоки)

11:25           Капанска история, 1 част (Български традиции)

11:45           Капанска история, 2 част (Български традиции)

12:00           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

12:29           Средец - голямата малка община (Градски маршрути)

12:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

12:59           Усукано по килифарски, 1 част (Градски маршрути)

13:19           Етнографски музей - Пловдив (Места на паметта)

13:24           Усукано по килифарски, 2 част (Градски маршрути)

13:55           На сбор във Врабево, 1 част (Български традиции)

14:12           На сбор във Врабево, 2 част (Български традиции)

14:29           Някога в Чепино, Лъджене и Каменица (3 минути минало)

14:59           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 1 част (Приключения)

15:30           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 2 част (Приключения)

15:55           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

16:05           Град Тетевен (Български посоки)

16:30           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

16:50           Етнографски музей - Пловдив (Места на паметта)

16:56           Знаци на времето - село Козар Белене, 2 част (На село в България)

17:12           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:30           Някога в Чепино, Лъджене и Каменица (3 минути минало)

17:55           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

18:25           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

18:40           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

18:55           Гордо изкуство, 1 част (Арт и занаяти)

19:17           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

19:25           Гордо изкуство, 2 част (Арт и занаяти)

19:45           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           Знаци на времето - село Козар Белене, 1 част (На село в България)

20:18           Знаци на времето - село Козар Белене, 2 част (На село в България)

20:32           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 1 част (Природни маршрути)

20:51           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 2 част (Природни маршрути)

21:05           Приказните стенописи на Александровската гробница (Познание)

21:30           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 1 част (Риболов)

21:45           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 2 част (Риболов)

22:03           Всесезонен туризъм за хора над 55, 1 част (Пътуване из България)

22:23           Град Тетевен (Български посоки)

22:30           Всесезонен туризъм за хора над 55, 2 част (Пътуване из България)

22:55           Всесезонен туризъм за хора над 55, 3 част (Пътуване из България)

23:15           Терми между три планини, 1 част (Планински маршрути)

23:30           Терми между три планини, 2 част (Планински маршрути)

23:55           Етнографски музей - Пловдив (Места на паметта)

00:00           Терми между три планини, 3 част (Планински маршрути)

00:30           Терми между три планини, 4 част (Планински маршрути)

01:10           Някога в Чепино, Лъджене и Каменица (3 минути минало)

Вторник - 14.9.2021 г.

05:55           В стара Копривщица (3 минути минало)

06:00           Храм Свети Атанасий Велики в Чепеларе (Религия и обичаи)

06:25           Самоков. Бялата порта на Рила, 1 част (Познание)

06:50           Самоков. Бялата порта на Рила, 2 част (Познание)

07:10           Водопад Ланжин скок от Копренските водопади (Природен маршрут)

07:19           Самоков. Бялата порта на Рила, 3 част (Познание)

07:36           Самоков. Бялата порта на Рила, 4 част (Познание)

07:50           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 1 част (Природни маршрути)

08:14           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 2 част (Природни маршрути)

08:35           Ботевград и село Скравена (Български посоки)

09:00           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 1 част (На село в България)

09:25           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 2 част (На село в България)

09:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 1 част (Риболов)

10:18           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 2 част (Риболов)

10:35           Небесни скитници, 1 част (Приключения)

10:55           Устие на река Велека (Забележителности)

11:20           Небесни скитници, 2 част (Приключения)

11:40           Небесни скитници, 3 част (Приключения)

11:55           Небесни скитници, 4 част (Приключения)

12:25           Калинката (Избрано от старите ленти)

12:40           Телешоп (Телепазарен прозорец)

12:55           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

13:15           В стара Копривщица (3 минути минало)

13:25           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

13:50           Заръката, 1 част (Екология)

14:10           Заръката, 2 част (Екология)

14:25           Водопад Ланжин скок от Копренските водопади (Природен маршрут)

14:55           Всесезонен туризъм за хора над 55, 1 част (Пътуване из България)

15:25           Всесезонен туризъм за хора над 55, 2 част (Пътуване из България)

15:45           Ботевград и село Скравена (Български посоки)

16:00           Устие на река Велека (Забележителности)

16:25           Всесезонен туризъм за хора над 55, 3 част (Пътуване из България)

16:42           В стара Копривщица (3 минути минало)

16:50           Средец - голямата малка община (Градски маршрути)

17:07           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:25           Водопад Ланжин скок от Копренските водопади (Природен маршрут)

17:55           Приказните стенописи на Александровската гробница (Познание)

18:30           Капанска история, 1 част (Български традиции)

18:50           Капанска история, 2 част (Български традиции)

19:05           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 1 част (На село в България)

19:24           Ботевград и село Скравена (Български посоки)

19:30           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 2 част (На село в България)

19:49           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:05           Самоков. Бялата порта на Рила, 1 част (Познание)

20:23           Самоков. Бялата порта на Рила, 2 част (Познание)

20:35           Самоков. Бялата порта на Рила, 3 част (Познание)

20:55           Самоков. Бялата порта на Рила, 4 част (Познание)

21:09           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

21:35           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

21:53           Заръката, 1 част (Екология)

22:10           Заръката, 2 част (Екология)

22:29           Устие на река Велека (Забележителности)

22:35           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

23:00           Знаци на времето - село Козар Белене, 1 част (На село в България)

23:16           Знаци на времето - село Козар Белене, 2 част (На село в България)

23:30           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 1 част (Приключения)

23:52           В стара Копривщица (3 минути минало)

00:00           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 2 част (Приключения)

00:35           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

01:15           Водопад Ланжин скок от Копренските водопади (Природен маршрут)

Сряда - 15.9.2021 г.

05:56           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

06:00           Всесезонен туризъм за хора над 55, 1 част (Пътуване из България)

06:30           Всесезонен туризъм за хора над 55, 2 част (Пътуване из България)

06:55           Всесезонен туризъм за хора над 55, 3 част (Пътуване из България)

07:15           Музей на мозайките - Девня (Места на паметта)

07:20           Усукано по килифарски, 1 част (Градски маршрути)

07:40           Усукано по килифарски, 2 част (Градски маршрути)

07:55           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 1 част (Риболов)

08:15           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 2 част (Риболов)

08:35           Васко Абаджиев (3 минути минало)

09:00           На сбор във Врабево, 1 част (Български традиции)

09:25           На сбор във Врабево, 2 част (Български традиции)

09:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 1 част (Приключения)

10:20           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 2 част (Приключения)

10:40           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

11:10           Военните паметници в Община Ружинци (Места на паметта)

11:30           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 1 част (Природни маршрути)

11:45           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 2 част (Природни маршрути)

12:00           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

12:25           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

12:40           Телешоп (Телепазарен прозорец)

12:55           Гордо изкуство, 1 част (Арт и занаяти)

13:15           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

13:20           Гордо изкуство, 2 част (Арт и занаяти)

13:55           Терми между три планини, 1 част (Планински маршрути)

14:11           Терми между три планини, 2 част (Планински маршрути)

14:30           Музей на мозайките - Девня (Места на паметта)

15:00           Терми между три планини, 3 част (Планински маршрути)

15:35           Терми между три планини, 4 част (Планински маршрути)

15:55           Васко Абаджиев (3 минути минало)

16:05           Военните паметници в Община Ружинци (Места на паметта)

16:30           Приказните стенописи на Александровската гробница (Познание)

16:48           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

16:55           Храм Свети Атанасий Велики в Чепеларе (Религия и обичаи)

17:12           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:30           Музей на мозайките - Девня (Места на паметта)

18:00           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

18:30           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 1 част (Природни маршрути)

18:50           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 2 част (Природни маршрути)

19:05           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

19:26           Васко Абаджиев (3 минути минало)

19:35           Средец - голямата малка община (Градски маршрути)

19:50           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:05           Гордо изкуство, 1 част (Арт и занаяти)

20:25           Гордо изкуство, 2 част (Арт и занаяти)

20:41           Капанска история, 1 част (Български традиции)

21:01           Капанска история, 2 част (Български традиции)

21:16           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

21:40           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

22:00           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

22:15           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

22:38           Военните паметници в Община Ружинци (Места на паметта)

22:45           Небесни скитници, 1 част (Приключения)

23:10           Небесни скитници, 2 част (Приключения)

23:27           Небесни скитници, 3 част (Приключения)

23:40           Небесни скитници, 4 част (Приключения)

00:00           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

00:10           Калинката (Избрано от старите ленти)

00:30           Храм Свети Атанасий Велики в Чепеларе (Религия и обичаи)

01:05           Музей на мозайките - Девня (Места на паметта)

Четвъртък - 16.9.2021 г.

05:54           Някога в Чепино, Лъджене и Каменица (3 минути минало)

06:00           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

06:30           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

06:56           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

07:20           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

07:26           Заръката, 1 част (Екология)

07:45           Заръката, 2 част (Екология)

08:00           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

08:20           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

08:35           Град Тетевен (Български посоки)

09:00           Гордо изкуство, 1 част (Арт и занаяти)

09:25           Гордо изкуство, 2 част (Арт и занаяти)

09:43           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Всесезонен туризъм за хора над 55, 1 част (Пътуване из България)

10:20           Всесезонен туризъм за хора над 55, 2 част (Пътуване из България)

10:34           Всесезонен туризъм за хора над 55, 3 част (Пътуване из България)

10:55           Етнографски музей - Пловдив (Места на паметта)

11:25           Знаци на времето - село Козар Белене, 1 част (На село в България)

11:45           Знаци на времето - село Козар Белене, 2 част (На село в България)

12:00           На сбор във Врабево, 1 част (Български традиции)

12:30           На сбор във Врабево, 2 част (Български традиции)

12:45           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:00           Усукано по килифарски, 1 част (Градски маршрути)

13:20           Някога в Чепино, Лъджене и Каменица (3 минути минало)

13:27           Усукано по килифарски, 2 част (Градски маршрути)

13:55           Самоков. Бялата порта на Рила, 1 част (Познание)

14:14           Самоков. Бялата порта на Рила, 2 част (Познание)

14:30           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

15:00           Самоков. Бялата порта на Рила, 3 част (Познание)

15:30           Самоков. Бялата порта на Рила, 4 част (Познание)

15:50           Град Тетевен (Български посоки)

16:00           Етнографски музей - Пловдив (Места на паметта)

16:25           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 1 част (Риболов)

16:45           Някога в Чепино, Лъджене и Каменица (3 минути минало)

16:52           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 2 част (Риболов)

17:18           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:35           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

18:00           Средец - голямата малка община (Градски маршрути)

18:20           Капанска история, 1 част (Български традиции)

18:46           Капанска история, 2 част (Български традиции)

19:00           На сбор във Врабево, 1 част (Български традиции)

19:20           Град Тетевен (Български посоки)

19:28           На сбор във Врабево, 2 част (Български традиции)

19:50           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:05           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 1 част (Риболов)

20:23           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 2 част (Риболов)

20:40           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

20:57           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

21:10           Всесезонен туризъм за хора над 55, 1 част (Пътуване из България)

21:40           Всесезонен туризъм за хора над 55, 2 част (Пътуване из България)

21:55           Всесезонен туризъм за хора над 55, 3 част (Пътуване из България)

22:08           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 1 част (На село в България)

22:29           Етнографски музей - Пловдив (Места на паметта)

22:35           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 2 част (На село в България)

23:00           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

23:25           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

23:41           Заръката, 1 част (Екология)

00:05           Някога в Чепино, Лъджене и Каменица (3 минути минало)

00:12           Заръката, 2 част (Екология)

00:40           Средец - голямата малка община (Градски маршрути)

01:15           Чипровски водопад в Стара планина (Природен маршрут)

Петък - 17.9.2021 г.

05:57           Гробница-музей на Алексанър Батенберг - София (Места на паметта)

06:00           Терми между три планини, 1 част (Планински маршрути)

06:30           Терми между три планини, 2 част (Планински маршрути)

06:55           Терми между три планини, 3 част (Планински маршрути)

07:20           Галерия на СБХ на ул. Шипка 6 - София (Места на паметта)

07:25           Терми между три планини, 4 част (Планински маршрути)

07:45           Приказните стенописи на Александровската гробница (Познание)

08:00           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 1 част (На село в България)

08:17           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 2 част (На село в България)

08:36           Боянският водопад (Природен маршрут)

09:00           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

09:30           Средец - голямата малка община (Градски маршрути)

09:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

10:19           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

10:35           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

11:05           Манастир Св. Мина - София (Места на вярата)

11:35           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

11:51           Капанска история, 1 част (Български традиции)

12:07           Капанска история, 2 част (Български традиции)

12:30           Храм Свети Атанасий Велики в Чепеларе (Религия и обичаи)

12:45           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:00           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 1 част (На село в България)

13:19           Гробница-музей на Алексанър Батенберг - София (Места на паметта)

13:25           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 2 част (На село в България)

13:55           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

14:15           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

14:35           Галерия на СБХ на ул. Шипка 6 - София (Места на паметта)

15:00           Заръката, 1 част (Екология)

15:30           Заръката, 2 част (Екология)

15:50           Боянският водопад (Природен маршрут)

16:00           Манастир Св. Мина - София (Места на вярата)

16:25           На сбор във Врабево, 1 част (Български традиции)

16:50           Гробница-музей на Алексанър Батенберг - София (Места на паметта)

16:55           На сбор във Врабево, 2 част (Български традиции)

17:17           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:35           Галерия на СБХ на ул. Шипка 6 - София (Места на паметта)

18:00           Храм Свети Атанасий Велики в Чепеларе (Религия и обичаи)

18:20           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

18:42           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

18:55           Знаци на времето - село Козар Белене, 1 част (На село в България)

19:20           Боянският водопад (Природен маршрут)

19:25           Знаци на времето - село Козар Белене, 2 част (На село в България)

19:40           Телешоп (Телепазарен прозорец)

19:55           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 1 част (На село в България)

20:15           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 2 част (На село в България)

20:31           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 1 част (Природни маршрути)

20:50           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 2 част (Природни маршрути)

21:03           Гордо изкуство, 1 част (Арт и занаяти)

21:30           Гордо изкуство, 2 част (Арт и занаяти)

21:47           Приказните стенописи на Александровската гробница (Познание)

22:00           Усукано по килифарски, 1 част (Градски маршрути)

22:21           Манастир Св. Мина - София (Места на вярата)

22:30           Усукано по килифарски, 2 част (Градски маршрути)

22:55           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

23:20           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

23:37           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

23:55           Гробница-музей на Алексанър Батенберг - София (Места на паметта)

00:00           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

00:25           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

01:05           Галерия на СБХ на ул. Шипка 6 - София (Места на паметта)

Събота - 18.9.2021 г.

05:54           Водопад Ланжин скок от Копренските водопади (Природен маршрут)

06:00           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 1 част (Приключения)

06:30           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 2 част (Приключения)

07:00           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 1 част (Риболов)

07:20           Ботевград и село Скравена (Български посоки)

07:26           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 2 част (Риболов)

07:45           Небесни скитници, 1 част (Приключения)

08:00           Небесни скитници, 2 част (Приключения)

08:15           Небесни скитници, 3 част (Приключения)

08:31           Устие на река Велека (Забележителности)

08:55           Небесни скитници, 4 част (Приключения)

09:20           Калинката (Избрано от старите ленти)

09:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:00           На сбор във Врабево, 1 част (Български традиции)

10:18           На сбор във Врабево, 2 част (Български традиции)

10:32           Средец - голямата малка община (Градски маршрути)

10:55           В стара Копривщица (3 минути минало)

11:25           Дунав - човешкото лице на реката, 1 част (Познание)

11:48           Дунав - човешкото лице на реката, 2 част (Познание)

12:00           Гордо изкуство, 1 част (Арт и занаяти)

12:29           Гордо изкуство, 2 част (Арт и занаяти)

12:48           Телешоп (Телепазарен прозорец)

13:04           Терми между три планини, 1 част (Планински маршрути)

13:20           Водопад Ланжин скок от Копренските водопади (Природен маршрут)

13:29           Терми между три планини, 2 част (Планински маршрути)

13:59           Терми между три планини, 3 част (Планински маршрути)

14:18           Терми между три планини, 4 част (Планински маршрути)

14:40           Ботевград и село Скравена (Български посоки)

14:59           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 1 част (Приключения)

15:30           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 2 част (Приключения)

15:55           Устие на река Велека (Забележителности)

16:05           В стара Копривщица (3 минути минало)

16:30           Усукано по килифарски, 1 част (Градски маршрути)

16:50           Водопад Ланжин скок от Копренските водопади (Природен маршрут)

17:00           Усукано по килифарски, 2 част (Градски маршрути)

17:22           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:40           Ботевград и село Скравена (Български посоки)

18:00           Приказните стенописи на Александровската гробница (Познание)

18:25           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 1 част (Природни маршрути)

18:45           Биоразнообразието на Природен парк "Българка", 2 част (Природни маршрути)

19:00           Гордо изкуство, 1 част (Арт и занаяти)

19:20           Устие на река Велека (Забележителности)

19:25           Гордо изкуство, 2 част (Арт и занаяти)

19:44           Телешоп (Телепазарен прозорец)

20:00           Небесни скитници, 1 част (Приключения)

20:17           Небесни скитници, 2 част (Приключения)

20:30           Небесни скитници, 3 част (Приключения)

20:48           Небесни скитници, 4 част (Приключения)

21:03           Калинката (Избрано от старите ленти)

21:25           На сбор във Врабево, 1 част (Български традиции)

21:45           На сбор във Врабево, 2 част (Български традиции)

22:00           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 1 част (Приключения)

22:25           В стара Копривщица (3 минути минало)

22:31           XCo Adventure Cup: Щастливо озъбени, 2 част (Приключения)

23:00           Самоков. Бялата порта на Рила, 1 част (Познание)

23:18           Самоков. Бялата порта на Рила, 2 част (Познание)

23:30           Самоков. Бялата порта на Рила, 3 част (Познание)

23:50           Водопад Ланжин скок от Копренските водопади (Природен маршрут)

00:00           Самоков. Бялата порта на Рила, 4 част (Познание)

00:25           Приказните стенописи на Александровската гробница (Познание)

01:00           Ботевград и село Скравена (Български посоки)

Неделя - 19.9.2021 г.

05:56           Музей на мозайките - Девня (Места на паметта)

06:00           Всесезонен туризъм за хора над 55, 1 част (Пътуване из България)

06:30           Всесезонен туризъм за хора над 55, 2 част (Пътуване из България)

06:56           Всесезонен туризъм за хора над 55, 3 част (Пътуване из България)

07:15           Васко Абаджиев (3 минути минало)

07:25           Самоков. Бялата порта на Рила, 1 част (Познание)

07:42           Самоков. Бялата порта на Рила, 2 част (Познание)

07:55           Самоков. Бялата порта на Рила, 3 част (Познание)

08:15           Самоков. Бялата порта на Рила, 4 част (Познание)

08:35           Военните паметници в Община Ружинци (Места на паметта)

09:00           Усукано по килифарски, 1 част (Градски маршрути)

09:30           Усукано по килифарски, 2 част (Градски маршрути)

09:49           Телешоп (Телепазарен прозорец)

10:05           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 1 част (На село в България)

10:22           В село Момчиловци - с бате Ненчо, 2 част (На село в България)

10:38           Завръщане в магията на Добърско (На село в България)

11:05           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

11:35           Капанска история, 1 част (Български традиции)

11:51           Капанска история, 2 част (Български традиции)

12:06           Знаци на времето - село Козар Белене, 1 част (На село в България)

12:29           Знаци на времето - село Козар Белене, 2 част (На село в България)

12:43           Телешоп (Телепазарен прозорец)

12:59           Бесовете на агата, 1 част (Култура и история)

13:19           Музей на мозайките - Девня (Места на паметта)

13:29           Бесовете на агата, 2 част (Култура и история)

13:55           Бесовете на агата, 3 част (Култура и история)

14:15           Бесовете на агата, 4 част (Култура и история)

14:34           Васко Абаджиев (3 минути минало)

14:59           Самоков. Бялата порта на Рила, 1 част (Познание)

15:25           Самоков. Бялата порта на Рила, 2 част (Познание)

15:40           Военните паметници в Община Ружинци (Места на паметта)

15:51           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

16:15           Самоков. Бялата порта на Рила, 3 част (Познание)

16:35           Музей на мозайките - Девня (Места на паметта)

16:42           Самоков. Бялата порта на Рила, 4 част (Познание)

17:08           Телешоп (Телепазарен прозорец)

17:25           Васко Абаджиев (3 минути минало)

17:55           Небесни скитници, 1 част (Приключения)

18:20           Небесни скитници, 2 част (Приключения)

18:45           Небесни скитници, 3 част (Приключения)

19:00           Небесни скитници, 4 част (Приключения)

19:20           Военните паметници в Община Ружинци (Места на паметта)

19:25           Калинката (Избрано от старите ленти)

19:39           Телешоп (Телепазарен прозорец)

19:55           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 1 част (Риболов)

20:13           Риболов на шаран и амур на Арбовия язовир, 2 част (Риболов)

20:30           Знаци на времето - село Козар Белене, 1 част (На село в България)

20:50           Знаци на времето - село Козар Белене, 2 част (На село в България)

21:03           Странджа - съкровища от природата (Природни маршрути)

21:30           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 1 част (Арт и занаяти)

21:48           Димитър Гюдженов - той нарисува българската история, 2 част (Арт и занаяти)

22:05           Заръката, 1 част (Екология)

22:25           Скални феномени в рида Веслец (Природен маршрут)

22:31           Заръката, 2 част (Екология)

22:55           Храм Свети Атанасий Велики в Чепеларе (Религия и обичаи)

23:15           Терми между три планини, 1 част (Планински маршрути)

23:30           Терми между три планини, 2 част (Планински маршрути)

23:50           Музей на мозайките - Девня (Места на паметта)

23:55           Терми между три планини, 3 част (Планински маршрути)

00:25           Терми между три планини, 4 част (Планински маршрути)

01:00           Васко Абаджиев (3 минути минало)