Регионален исторически музей – Търговище съобщава, че на 2 юни – Ден на Ботев и загиналите за свободата и независимостта на България, къща-музей „Никола Симов-Куруто“ и Славейковото училище ще бъдат отворени от 9.00 до 14.00 ч. с вход свободен.
ЗАПОВЯДАЙТЕ!
На снимките: Къща-музей „Никола Симов-Куруто“
Славейковото училище